Focus on hunter

Pohled do světa Hunterova syndromu

Focus on Hunter je zdrojem informací pro pacienty, rodiny a zdravotnické profesionály zajímající se o Hunterův syndrom. Hunterův syndrom je vzácné genetické onemocnění, které postihuje především mužskou populaci. Narušuje schopnost organismu rozkládat a recyklovat specifické mukopolysacharidy. Jde o jedno ze skupiny lysosomálních střádavých onemocnění.

 

Tyto stránky jsou určeny pouze občanům České republiky. Přejděte prosím do pro Vás relevantní části webových stránek.

Patient / CarersHealthcare Professionals

 

 

Poznatky zveřejněné na těchto webových stránkách mají pouze informativní charakter. Uvedené informace týkající se Hunterova syndromu by neměly nahrazovat poradenství a péči Vašeho lékaře.

Webové stránky Focus on Hunter jsou určeny pouze pro občany České republiky. Webové stránky Focus on Hunter vytvořila společnost Shire HGT, která je součástí skupiny Shire. Stránky byly sestaveny na základě právních norem a v souladu se standardy běžnými v oboru tak, aby poskytovaly informace o Hunterově syndromu nejen široké veřejnosti, pacientům a jejich rodinám, ale i zdravotnickým odborníkům. Společnost Shire HGT vynakládá veškeré úsilí, aby zde publikovala přesné a aktuální informace. Přes tuto snahu však zveřejněné informace nejsou zcela vyčerpávající. Odkazy na publikované zdroje informací naleznete na jednotlivých konkrétních stránkách. Vezměte prosím na vědomí, že případné odkazy na webové stránky třetích osob jsou poskytnuty pouze v mezích daných českým zákonem a etickými předpisy inovativního farmaceutického průmyslu.

 

Sponzorováno společností Shire HGT, která je součástí skupiny Shire.
Shire Czech s.r.o., Evropská 136/810, 160 00 Praha 6, Česká republika